Dzisiaj jest:
czwartek, 20 czerwca 2019 r.
Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał .

Elektroniczny Informator Biblioteki Głównej

Październik 2017

Witamy w pierwszym numerze Informatora w nowym roku akademickim 2017/2018 i zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą Biblioteki.

Od 1 października 2017 r. wydłużamy godziny otwarcia Biblioteki oraz Punktu Zapisu. Zapraszamy do korzystania od poniedziałku do piątku już od godziny 8.00, a w sobotę od 10.00. Szczegółowy grafik pracy dostępny na stronie Biblioteki.Najnowsze polecane czasopisma dostępne bezpłatnie w Internecie


Aktualności

TEST

Od 9 do 29 października 2017 r. pracownicy, doktoranci i studenci mogą korzystać z wersji testowej platformy MSI Eureka, największej bazy danych bibliograficznych na temat materiałów nieorganicznych.

Więcej informacji o testach na stronie Biblioteki. Zapraszamy do korzystania!

SZKOLENIA

Zapraszamy do skorzystania z październikowej edycji bezpłatnych szkoleń internetowych firmy Clarivate Analytics dla użytkowników platformy Web of Science.

Plan szkoleń w październiku wraz z linkami do rejestracji

Zapraszamy również do uczestnictwa w szkoleniach firmy EBSCO z zakresu wyszukiwania w bazach na platformie EBSCOhost oraz korzystania z wyszukiwarki EDS.

Szczegółowe informacje o dostępnych szkoleniach w sekcji Aktualności.


Przypominamy!

Jeszcze tylko do 31 grudnia 2017 r. można korzystać z bazy IEEE/IET Electronic Library (IEL) oferującej czasopisma, materiały konferencyjne oraz normy, publikowane przez IEEE i IET. Więcej informacji na stronie Biblioteki.

Przypominamy o możliwości uzyskania kodu dostępu do Portalu Informacji Technicznej zawierającego archiwum czasopism wydawnictwa Sigma-NOT. Szczegółowe informacje w Oddziale Wydawnictw Ciągłych BG (II piętro, p. 212, tel. 443). Dostęp do Portalu Informacji Technicznej jest aktywny tylko do końca roku 2017!


Politechnika Świętokrzyska Biblioteka Główna
al. 1000-lecia Państwa Polskiego 7 25-314 KIELCE
tel. 41 3424-483 fax 41 3447-635
www: http://www.lib.tu.kielce.pl/