Dzisiaj jest:
poniedziałek, 22 października 2018 r.
Imieniny obchodzą: Halki, Filipa, Przybysława .

IEEE-Wiley Telecommunications eBooks Library

Od 4 do 18 grudnia 2017 r. pracownicy, doktoranci i studenci w ramach platformy IEEEXplore mają dostęp testowy do e-booków IEEE-Wiley Telecommunications.

IEEE wspólnie z wydawnictwem Wiley oferują nową kolekcję książek elektronicznych, która koncentruje się szczególnie na sektorze telekomunikacyjnym i dziedzinach pokrewnych. Biblioteka e-booków IEEE-Wiley Telecommunications przeznaczona jest dla studentów, badaczy i praktykujących inżynierów. Kolekcja składa się z 337 tytułów, do których prawa autorskie posiada Wiley oraz 25 dodatkowych tytułów wspólnie wydanych przez IEEE-Wiley Press, co w sumie daje to 362 tytułów w kolekcji.

Dostęp do książek elektronicznych IEEE-Wiley Telecommunications na platformie IEEEXplore dla wszystkich użytkowników w sieci uczelnianej lub zgodnie z zasadami Dostępu do zasobów online z komputerów domowych.

Jednocześnie przypominamy, że jeszcze tylko do 31 grudnia 2017 r. można korzystać z bazy IEEE/IET Electronic Library (IEL) oferującej czasopisma, materiały konferencyjne oraz normy, publikowane przez IEEE i IET.