Dzisiaj jest:
środa, 30 września 2020 r.
Imieniny obchodzą: Wera, Zofia, Honoriusz.

Czasopisma SAGE

Od 14 maja do 12 czerwca 2020 r. pracownicy, doktoranci i studenci Politechniki Świętokrzyskiej mają możliwość testowania czasopism wydawnictwa SAGE, zawartych w dwóch kolekcjach tematycznych:

  • Science, Technology & Medicine (STM) - dostęp do 488 czasopism z zakresu inżynierii materiałowej, IT, chemii, polimerów, nanotechnologii, biotechnologii, biologii, genetyki, medycyny klinicznej, medycyny ogólnej, onkologii, pielęgniarstwa, psychiatrii, toksykologii, chirurgii, itd.
  • IMECHE (Institution of Mechanical Engineering) - kolekcja 18 czasopism (wraz z archiwami od 1847) z zakresu szeroko rozumianej inżynierii.

Użytkownicy mają również dostęp do SAGE Knowledge - biblioteki cyfrowej nauk społecznych dla studentów, badaczy i wykładowców, zawierającej ponad 6100 tytułów i filmów, bogatą ofertę e-booków, w tym monografie naukowe, prace referencyjne, podręczniki i inne.

Dostęp do czasopism SAGE oraz SAGE Knowledge jest możliwy ze wszystkich komputerów w sieci uczelnianej lub zgodnie z zasadami Dostępu do zasobów online z komputerów domowych.