Dzisiaj jest:
poniedziałek, 2 sierpnia 2021 r.
Imieniny obchodzą: Karina, Gustaw, Stefan .

IBUK Libra

Od 7 grudnia 2020 r. do 6 grudnia 2021 r. pracownicy, doktoranci i studenci Politechniki Świętokrzyskiej mają dostęp do platformy IBUK Libra zawierającej bazę polskich książek o tematyce technicznej, związanej z kierunkami kształcenia na Uczelni.

Czytanie książek w serwisie IBUK Libra odbywa się poprzez przeglądarkę WWW, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji. Zalecamy używanie aktualnej wersji Google Chrome, Firefox lub Internet Explorer. Korzystanie z książek wymaga włączonej obsługi Javascript oraz Cookies.

  • Dostęp do publikacji z sieci uczelnianej na stronie libra.ibuk.pl.

Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK", następnie utworzyć swoje osobiste konto myIBUK i powiązać je z zasobami IBUKA kodem PIN, który można otrzymać Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 41 34 24 485.

Polecamy filmy instruktażowe dotyczące korzystania z platformy IBUK LIBRA:
Zapraszamy do korzystania!