Dzisiaj jest:
czwartek, 17 czerwca 2021 r.
Imieniny obchodzą: Albert, Laura, Adolf .

Central & Eastern European Academic Source


Od 23 lutego do 23 maja 2021 r. pracownicy, doktoranci i studenci Politechniki Świętokrzyskiej mogą korzystać z dostępu testowego do bazy EBSCO Central & Eastern European Academic Source (CEEAS).

Central & Eastern European Academic Source to multidyscyplinarna, wielojęzyczna baza danych zawierająca pełne teksty czasopism naukowych publikowanych przez kraje Europy centralnej i wschodniej. Baza zawiera prawie 2000 tytułów, z czego 364 w języku polskim. Kolekcja obejmuje ponad 400 pełnotekstowych publikacji, w tym zasoby naukowe z takich dziedzin jak ekonomia, historia, prawo czy STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics).

Lista tytułów

Dostęp do bazy jest możliwy ze wszystkich komputerów w sieci uczelnianej na platformie EBSCOhost (EBSCOhost Web) lub zgodnie z zasadami Dostępu do zasobów online z komputerów domowych.

Zapraszamy do korzystania oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. o przydatności bazy!