Dzisiaj jest:
czwartek, 16 września 2021 r.
Imieniny obchodzą: Edyta, Kamil, Korneliusz .

Propozycje uzupełnienia zbiorów Biblioteki

Pracownicy oraz studenci Politechniki Świętokrzyskiej mają możliwość składania zamówień na zakup książek, które powinny wzbogacić nasz księgozbiór oraz tytułów czasopism do prenumeraty w Bibliotece PŚk.
Prosimy o proponowanie tytułów potrzebnych Państwu zarówno do celów dydaktycznych, jak i badań naukowych.

 

Zamów książkę!

Zamówienia na książki można składać za pośrednictwem elektronicznego formularza dostępnego na stronie WWW Biblioteki lub maila, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub bezpośrednio u bibliotekarza w Oddziale Gromadzenia i Opracowywania Zbiorów, p. 144 lub 145.

 

Zaproponuj czasopismo!

Propozycje tytułów czasopism do prenumeraty należy składać bezpośrednio u bibliotekarza w Oddziale Gromadzenie i Opracowania Zbiorów, p. 212.

Wszelkie pytania dotyczące prenumeraty czasopism proszę kierować do mgr Elżbiety Jabłońskiej tel. (41) 34 24 443 email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Pełna informacja o zasadach gromadzenia i zakupu zbiorów znajduje się w dokumencie Polityka gromadzenia zbiorów, dostępnym na stronie WWW Biblioteki.