Dzisiaj jest:
poniedziałek, 22 października 2018 r.
Imieniny obchodzą: Halki, Filipa, Przybysława .
Informacje archiwalne

Bezpłatne szkolenia internetowe EBSCO

Firma EBSCO zaprasza na bezpłatne szkolenia internetowe w języku polskim z zakresu efektywnego wyszukiwania informacji w bazach, wykorzystywania narzędzi oraz funkcji dostępnych na platformie EBSCOhost oraz korzystania z książek elektronicznych na platformie EBSCOhost.

Cykl szkoleń, przeprowadzanych na platformie WebEx, będzie dotyczył następujących zagadnień:

Jak wyszukiwać w bazach EBSCO?

Książki elektroniczne na platformie EBSCOhost

Serdecznie zapraszamy do korzystania!

wtorek, 24 stycznia 2017 12:56
 

Zaproszenie na internetowe szkolenia Web of Science

Firma Clarivate Analytics zaprasza na najnowszą edycję szkoleń dla użytkowników platformy Web of Science obejmujących tworzenie bibliografii w pisanych publikacjach z wykorzystaniem EndNote online oraz zbieranie dorobku autorskiego do ewaluacji. Szkolenia odbywają się w języku polskim, w internecie na platformie WebEx i są bezpłatne.

Poniżej znajduje się plan szkoleń na nadchodzące tygodnie wraz z linkami do rejestracji. Po rejestracji otrzymacie Państwo email - zaproszenie, zawierający link do spotkania i instrukcje.

Plan szkoleń w styczniu wraz z linkami do rejestracji

W razie ewentualnych pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 443.

środa, 11 stycznia 2017 11:36
 

Wykaz czasopism punktowanych 2016

W dniu 9 grudnia 2016 r. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało wykaz czasopism naukowych na 2016 rok wraz z liczbą punktów, jakie można otrzymać za publikację w danym tytule.

Wykaz czasopism naukowych składa się z trzech części:

  • Cześć A wykazu czasopism - 11271 czasopism naukowych, które posiadają współczynnik wpływu Impact Factor (IF) i wpisane zostały do bazy Journal Citation Reports. Najwyższa liczba punktów za publikację w periodyku z listy wynosi 50 punktów.

  • Cześć B wykazu czasopism - 2209 czasopism, które nie posiadają współczynnika IF. Najwyższa liczba punktów za publikację w periodyku z listy wynosi 15 punktów.

  • Część C wykazu czasopism - 4111 czasopism naukowych, które zostały uwzględnione w bazie European Reference Index for the Humanities (ERIH). Najwyższa liczba punktów za publikację w periodyku z listy wynosi 25 punktów.

 

poniedziałek, 12 grudnia 2016 07:50
 

Zaproszenie na internetowe szkolenia Web of Science

Firma Clarivate Analytics zaprasza na najnowszą edycję szkoleń dla użytkowników platformy Web of Science obejmujących tworzenie konta użytkownika, wyszukiwanie wszystkich publikacji autora, zbieranie pełnego dorobku autorów powiązanych z daną instytucją. Szkolenia odbywają się w języku polskim, w internecie na platformie WebEx i są bezpłatne.

Poniżej znajduje się plan szkoleń na nadchodzące tygodnie wraz z linkami do rejestracji. Po rejestracji otrzymacie Państwo email - zaproszenie, zawierający link do spotkania i instrukcje.

Plan szkoleń w grudniu wraz z linkami do rejestracji

środa, 07 grudnia 2016 07:47
 

Zaproszenie na wystawę

Biblioteka Główna Politechniki Świętokrzyskiej serdecznie zaprasza pracowników i studentów wszystkich wydziałów na wystawę ZAGRANICZNEJ LITERATURY ŚWIATOWEJ, która będzie dostępna w Budynku Rektoratu i Biblioteki Głównej w dniach od 30 listopada do 2 grudnia 2016 w sali 34 (parter).

Na wystawie prezentowanych jest ponad pół tysiąca książek najbardziej znanych i renomowanych wydawców publikacji naukowych. Organizatorem jest księgarnia internetowa Kraina Książek przy udziale Biblioteki Głównej.

Osoby uczestniczące w wystawie są proszone o pozostawianie w wybranych książkach informacji o potrzebie ich zakupu wraz ze swoimi danymi kontaktowymi.

środa, 30 listopada 2016 08:46
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 5 z 20