Dzisiaj jest:
środa, 30 września 2020 r.
Imieniny obchodzą: Wera, Zofia, Honoriusz.
Archiwum testowanych zasobów

Automatyka, Elektryka, Zakłócenia

Od 2 grudnia 2015 r. do 31 stycznia 2016 r. pracownicy i studenci Politechniki Świętokrzyskiej mają otwarty dostęp testowy do e-pisma naukowo-technicznego Automatyka, Elektryka, Zakłócenia (ISSN 2082-4149).

Czasopismo ukazuje się w wersji elektronicznej i obejmuje następujące zagadnienia:

  • inteligentne sieci
  • instalacje i urządzenia
  • jakość energii
  • zabezpieczenia i ochrony
  • oświetlenie

Więcej…
 

Czasopisma wydawnictwa De Gruyter

Od 9 grudnia 2015 r. do 8 stycznia 2016 r. pracownicy i studenci Politechniki Świętokrzyskiej mogą korzystać z dostępu testowego do czasopism wydawnictwa De Gruyter. Wydawca na swojej platformie oferuje dostęp do ponad 800 tytułów, w tym ponad 400 w wersji Open Access.

Czasopisma podzielone są na obszary tematyczne, m. in.:

Więcej…
 

Kolekcje archiwalne czasopism JSTOR

Od 2 listopada do 1 grudnia 2015 r. pracownicy i studenci Politechniki Świętokrzyskiej mają dostęp testowy do pełnego zakresu kolekcji archiwalnych czasopism JSTOR.

JSTOR to wielodziedzinowa biblioteka cyfrowa, utworzona w 1995 r. JSTOR zdigitalizował głębokie archiwa czasopism naukowych różnych wydawców, opracowując kolekcje tematyczne. Platforma JSTOR zawiera obecnie ponad 2000 czasopism wydawnictw akademickich, dostępnych od pierwszego opublikowanego numeru, jak również ponad 30000 tysięcy książek. Czasopisma zawarte w kolekcjach pochodzą z 57 państw i publikowane są w 30 językach.

Więcej…
 

INSPEC

Od 5 października do 26 października 2015 r. pracownicy i studenci Politechniki Świętokrzyskiej mają możliwość skorzystania z dostępu testowego do bazy INSPEC.

INSPEC jest narzędziem wyszukiwania i gromadzenia danych bibliograficznych, zawierającym ponad 15 mln rekordów publikacji - przede wszystkim z dziedziny fizyki, ale także techniki, mechaniki, elektrotechniki i informatyki. Jest aktualizowany w cyklach tygodniowych, rejestruje ponad 5000 czasopism i ponad 2500 konferencji rocznie. Korzystanie z pełnych tekstów (ok. 80% bieżącej zawartości) umożliwiają identyfikatory DOI.

Więcej…
 

Bazy danych EBSCO

Od 4 maja do 4 lipca 2015 r. pracownicy i studenci Politechniki Świętokrzyskiej mają możliwość testowania 6 pełnotekstowych baz danych EBSCO: Applied Science & Technology Source, Art Source, Energy & Power Source, Environment Complete, Petroleum Abstracts TULSA Database oraz Polymer Library.  Bazy zostały dodane na platformę EBSCOhost Politechniki i do multiwyszukiwarki EDS, a także są dostępne pod bezpośrednimi linkami:

Więcej…
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 10 z 28